Конфлікт у Святошино в залі боксу "Сокіл"

Конфлікт у Святошино в залі боксу "Сокіл"

Дякуємо всім хто прийшов сьогодні до приміщення секції боксу "Сокіл"на підтримку відомого тренера Савватимова Олександра Кузьмича, який протистоїть свавіллю директорки ЦСПК «Щасливе дитинство» Сови С.М., що організувала під «дахом» Святошинської РДА та Управління освіти вже багато років комерційні тренування в комунальних приміщеннях які відведені під безкоштовний дитячий спорт!!!
В принципі відбулося те що очікували - повністю сприймаючи суспільну власність громади як свою особисту, директорка Сова С.М., в присутності спортсменів, батьків, активістів району, представників преси та Громадських Рад при КМДА та Святошинської РДА заявила, маніпулюючи багатьма бюрократичними причинами, але головне - що саме з причини особистої неприязні до тренера Савватимова О.К., вона не дозволить проводити йому тренування в відремонтованому за бюджетні кошти залі боксу, де він тренував дітей більше 20 років!!!
На жаль деякі перемоги не бувають миттєвими, але разом ми дійсно зможемо досягнути змін на краще, бо чиновніча мафія жадає тільки одного - щоб ми втомилися, замовкли та змирилися з їх злочинними діями! Боремося та переборемо!

Друк   E-mail