Заходи на посилення боротьби з коронавірусом у Києві

Місто продовжує суворі обмежувальні заходи, аби зберегти ЖИТТЯ (!) та здоров’я кожного!
1. Із 00:00 23.03.2020 року міський наземний громадський транспорт здійснює перевезення виключно тих пасажирів, які мають спецквитки Київпастранс / Kyivpastrans.
2. Спецквитки протягом 21-23.03.2020 року отримають в своїх підприємствах, установах та організаціях ті громадяни, які зайняті у процесі життєзабезпечення країни та міста. Це відбудеться за списками, наданими до Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
3. Маршрути перевезень міським наземним громадським транспортом на особливий період будуть оприлюднені сьогодні до 15:00. У т.ч. щодо доїзду медичних працівників із Київської області.
4. Звичайні маршрути міського наземного пасажирського транспорту з 00:00 23.03.2020 року працювати не будуть!
5. Місто максимально уповноважує посадових осіб Київська міська державна адміністрація - КМДА, РДА та відповідних спеціалізованих підприємств та установ на складання адмінпротоколів за порушення карантину - штраф 17000 гривень.
6. Місто в чергове закликає (!) керівників підприємств, установ та організацій Києва перевести працівників на дистанційний режим роботи дома в режимі реального часу та дотримуватись карантинних заходів.
7. Доступ до ЦНАПів обмежено, крім виключних (!) випадків.
8. Магазинам рекомендовано (!) обмежити кількість покупців, які одночасно перебувають у приміщенні із розрахунку 1 ос./10 кв.м.


Друк   E-mail