Зеленский Гончаруку: я решил дать вам шанс

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Олексій Гончарук домовилися про проміжний звіт Кабінету Міністрів України про свою роботу до 4 лютого.

"У нас незабаром є обов'язок, відповідно до закону, 14 лютого представити парламенту проміжний звіт про нашу роботу. І я думаю, що це прекрасна ідея, прекрасна можливість глибше продемонструвати, пояснити, поговорити з парламентом про стратегічні речі", - сказав Гончарук під час зустрічі із Зеленським у п'ятницю, відео якої поширив Офіс президента.

Зеленський зазначив, що це треба зробити до наступної сесії парламенту, до 4 лютого. "Тобто звіт у вас буде. Якщо можна, це зробити до 4 лютого. Домовилися", - зазначив він.

Гончарук зауважив, що це можливо.

Після завершення зустрічі президент і прем'єр потиснули один одному руки.

Президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с премьер-министром Алексеем Гончаруком 

Зеленский не принял отставку Гончарука, при условии выполнения ряда неотложных заданий. В частности, было обсуждено оптимизацию работы Кабмина, вопрос начисления справедливых зарплат министрам и топ-менеджерам госкомпаний, освобождение руководителей министерств, не достигших реальных результатов, а также налаживание диалога с парламентом.

"Сейчас не то время, чтобы расшатывать государство экономически и политически", - заявил Зеленский.


Друк   E-mail